Styrelsen

Namn Nummer E-post
Birgitta Westman
Ordförande
08-773 03 50
070-575 51 32
birgitta.westman@live.se
Evy Angehed
Intendenturansvarig
08-773 04 95
070-249 40 09
vicny208@hotmail.com
Lars H Eriksson
Programarbete
08-773 04 64
070-626 33 54
lars.h@eriksson-information.se
Margareta Hjelmstad Föreningssekreterare
/Representant i Seniorrådet Nacka
08-773 27 72
070-834 77 33
home@nordel.se
Renate Jonsson
Medlemsaktiviteter
/Program
08-773 25 94
070-795 29 38
Jonssonr@live.se
Börje Mohlin
Medlemsaktiviteter
/Intendentur
08-773 10 32
070-223 22 96
borjemo@tele2.se
Anita Pelizzoli
Medlemsaktiviteter
/PUB-aftnar
08-773 47 56
070-450 67 56
anita.pelizzoli@gmail.com
Ulla-Britt Persson
Medlemsvård
08-773 10 88
070-361 35 29
ullabrittpersson@telia.com
Carita Säfström
Programansvarig
/Medlemsaktiviteter
08-773 13 86
070-715 63 56
carita@entermark.se
Adjungerad:
Ingmar Morsten
Medlemssekreterare
08-773 03 50
070-450 38 00
morsten@live.se

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *